GADŻET, MODA, Wszystkie

Dzień z Agi Bagi

Agi Bagi to planeta, która ma dwie strony Agi i Bagi. Górną jej część zamieszkują Agingowie, którzy sadzą i hodują rośliny. Na dole mieszkają Bagingowie, którzy dbają o korzonki. Nie można zapomnieć o głównych bohaterach, czyli Bodziu i Zibim, z którymi dzieci przeżywają cudowne przygody. Jest i Gadzina, którą zdecydowanie trzeba poznać – bo to ona wywołuje największy uśmiech na buziach wszystkich.

W zabawne perypetie mieszkańców planety delikatnie wplecione zostaje przesłanie edukacyjne. Dzieci dowiadują się o tym, jak działa ekosystem i co może się stać, kiedy zostanie on zachwiany. O tym, że wzajemna współpraca to najlepszy sposób rozwiązywania problemów. Wszystko to przedstawione jest w bajce w przystępny dla dzieci sposób. Pełne humory historyjki zachęcają młodego widza do odkrywania tajemnic otaczającego go świata. I tak na przykład dzieciaki dowiadują się, dlaczego należy segregować odpadu i co można z nich zrobić. W jaki sposób rosną roślinki i po co im korzonki. Dzieci podobnie jak mali mieszkańcy planety uświadamiają sobie, że każde ich działanie ma wpływ na ekosystem i ich najbliższe otoczenie.

bajka agi bagi

SKLEPIK AGI BAGI

W sklepiku Agi Bagi czeka na Was wszystko to co kochają dzieci. Maskotki z ulubionymi bohaterami, płyta DVD i ubranka.

Ubranka

Choć nie jestem fanem ubrań z podobiznami bohaterów z bajek to tu sytuacja wygląda zupełnie inaczej. Nie są to nieprzemyślane średniej, jakości t-shirty z wklejonymi od przypadku obrazkami. Te ubranka to fajne ciuszki uszyte z mięsistego materiału w stonowanych kolorach. Znajdziecie na nich bajeczny print z Agingami i Bagingami w roli głównej. Nie zabrakło też czegoś dla fanów Bodzia, Zibiego i Gadziny. Ubranka uszyte zostały przy współpracy z marką Nosweet i tam również możecie je zakupić.

W sklepiku znajdziecie bluzki z krótki i długim rękawem, legginsy, sukienki oraz inne akcesoria takiej jak: chusty czy czapeczki. Ciuszki w rzeczywistości prezentują się jeszcze piękniej, więc nie tracąc czasu klikajcie tu

Aplikacja „Agi Bagi fun for kids”

To kolorowa aplikacja nawiązująca do serialu. Dzięki niej dzieci poznają planetę Agi Bagi i jej wesołych  mieszkańców. Dla tych, którzy dobrze ją znają to dodatkowa frajda. Aplikacja zawiera pięć zabaw: sadzenie roślin z Bodziem, tanieć z Bagingami, ubieranie Księżyca oraz zabawę i   karmienie Gadziny.

Po więcej szczegółów wpadajcie na http://www.agibagi.com/

Na koniec kilka kadrów z naszego dnia z Agi Bagi. Obowiązkowe stroje, ukochany przyjaciel i kolorowanie rysunków. Oczywiście każdy swoją techniką 😉

nosweet agi bagi

agi bagi dvd

dvd agi bagi

agi bagi ubranka nosweet

agi bagi bodzio

bodzio agi bagi

fin 2

agi bagi 1

agi bagi 2

agi bagi 31

agi bagi 4

agi bagi 5

agi bagi 30

agi bagi 7

agi bagi 8

agi bagi 12

nosweet ubranka agi bagi

Agi Bagi ubranka

SKLEPIK

agi bagi ubranka

blog dziecięcy / dla dzieci / gadżety

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także