GADŻET, Wszystkie

w magicznym świecie kolorów i zapachów z bathing.pl

Każda skóra jest inna jedna bardziej druga mniej wymagająca. Lena jest alergikiem i w jej przypadku od początku trzeba było uważać na wszystko począwszy od kosmetyków do mycia, po środki piorące itp rzeczy. Bywało różnie raz lepiej raz gorzej nieraz sama przygotowywałam dla niej mazidła, bo z zawodu jestem farmaceutą.

Do tej pory naszymi sprawdzonymi produktami były typowe specyfiki apteczne … jednak już dawno nosiliśmy się z zamiarem by od tego odejść i ze względu na to, że skóra Leny przestała być już tak wrażliwa a i dlatego, że przychodzi taki moment w życiu dziecka, kiedy zaczyna ona zwracać uwagę na pewne rzeczy, które wcześniej były bez znaczenia. Lena ciągle łapie za mój płyn do mycia, – bo on tak cudnie pachnie i ma lekko różowy kolor … wiadomo 😉 a płyny apteczne no cóż w przewadze to białe butelki neutralne lub lekko dziwne zapachy – sami wiecie.

I tak zupełnie przypadkiem trafiłyśmy na firmę BATHING.PL ich produkty mają naturalne kolory i kompozycje zapachowe. Posiadają Certyfikat BDIH tzn., że są bez olejów mineralnych, bez silikonu, bez alkalicznego mydła i sztucznych barwników.  Zawierają delikatne środki myjące a skóra po ich użyciu jest właściwie nawilżona. O tym możecie już przeczytać na stornie producenta, na którą z przyjemnością odsyłam … dowiecie się z niej na pewno wszystkiego, co potrzeba.

Ja chciałabym ze swojej strony napisać, że to była nieziemska przygoda. Każda sól płyn żel posiada niesamowity zapach  i naprawdę widać …. a właściwie to  czuć tą różnicę … ach no i te kolory.

Będziecie podbierać dzieciakom zapewniam ! … ap tak właściwie to nie musicie, bo Bathing.pl to nie tylko kosmetyki dla dzieci, – gdy weszłam na ich stronę przepadłam … czuję, że to jest początek cudnej przygody.

A oto kilka produktów, które zagościły ostatnio w naszym domu

Płyn do Kąpieli – POWIEDZ BOO

Cudny zapach pomarańczy przyjemna konsystencja, delikatne środki myjące – coś wspaniałego! Zdecydowanie dodał energii … do szaleństw także 😛

Sole do kąpieli z linii DIRTY BIRDIE

– nasze serce zdecydowanie skradła zielona sól „Wracaj do zdrowia” . Ten zapach ach … wystarczy, że napiszę, że w czwórkę siedzieliśmy w łazience a potem ten aromat rozniósł się po całym domu i czuliśmy się jakbyśmy leżeli na łące aż nie posnęliśmy w pełni zrelaksowani.

Dresdner Essenz – Żel pod Prysznic BĄDŹ SZCZĘŚLIWY

aromat róży i wanilii – no cóż ciągle go ukradkiem podbieram, co ja bym dała za takie perfumy. Lena zanim zaczyna się nim myć nakłada go na rączkę i delektuje się tym zapachem.. a skóra po nim jest tak delikatna i nawilżona …a i można nim również umyć  włosy.

  Poważnie mogłabym tak ochać i achać do końca dnia.

Na koniec dodam, że: Małemu człowiekowi też należy się odrobina luksusu a jeśli chodzi o reakcję mojej córki to chyba wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcia poniżej.

Czego dziecku trzeba  więcej: cudne kolory, wspaniałe zapachy i  delikatna piana !

A mama jest w pełni szczęśliwa bo ma pewność, że jest bezpiecznie i zdrowo.

Płyn do Kąpieli – POWIEDZ BOO

bat 4

bat 3

bat 8bat 2

bat 1

Sole do kąpieli z linii DIRTY BIRDIE

„wracaj do zdrowia”

„spojrzenie gwiazdki”

bat 7

bat 10

bat 5

bat 6

bat 11

bat 9

Żel pod Prysznic BĄDŹ SZCZĘŚLIWY

bird

bath 14

bat 13

bat 12

bluzeczka w kwiatki – Next

biały sweterek ,spinki róże  – H&M

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także