marki, MODA, Wszystkie

Buty Mrugała

Firma Mrugała specjalizuje się w tworzeniu obuwia dla dzieci. Wszystkie buty wytwarzane są w Polsce a do ich produkcji wykorzystywane są jedynie surowce pochodzenia europejskiego.

Zarówno wnętrze butów, jak i ich wierzch wykonane są ze skóry naturalnej. Pięty są usztywnione, dzięki czemu buty nie ulegają wykoślawieniu i odkształceniu , co w rezultacie zapobiega nieprawidłowemu układaniu się stóp podczas chodzenia. Minimalizuje to ryzyko pojawienia się problemów z nimi w późniejszym wieku.

Według producenta trudno jednoznacznie określić, jakie powinny być buty dla najmłodszych. Najważniejsze by obuwie było z naturalnych materiałów i prawidłowo dopasowane do stopy. Dobrze jest obserwować dziecko i to, w jaki sposób chodzi.

Producenci starają się tworzyć buty, które są przede wszystkim łatwe w zakładaniu i komfortowe w użytkowaniu. To potwierdzam osobiście. Długo szukałam butów, które będzie mi łatwo ubrać i które jednocześnie nie będą zsuwać się, co pięć minut ze stóp – szczególnie, że w naszym przypadku mamy do czynienia z wąską drobną nóżką. Nawiązując do tego nadmienię, że jeśli maluch ma właśnie takie stopy a buty są za szerokie w sklepie można zakupić dodatkowe wkładki. Można je również zamówić drogą internetową.

Jeśli nie lubicie zakupów w sieci na stornie znajdziecie mapę sklepów tu . Jeśli jesteście z Warszawy możecie wybrać się do Tiny Shoes Store, w którym znajdziecie też modele z limitowanych kolekcji.

Jeśli chodzi o kolorystykę każdy powinien znaleźć coś dla siebie. W sklepie dostępne są zarówno modele w stonowanych kolorach jak i żywych barwach.

My zdecydowałyśmy się na buty z frędzelkami z opcją wiązania – sznurówki. Zdjęcia znajdziecie niżej. Dziecko z przyjemnością w nich chodzi i próbuje je samo zakładać. Dla mnie to najlepsza rekomendacja. Widzę,  że córce jest w nich wygodnie i mam nadzieje, że niebawem postawi w nich swoje pierwsze samodzielne kroki.

Sama jestem obecnie na etapie szukania idealnych bucików letnich. Niżej kilka propozycji Mrugały na sandałki dla najmniejszej nóżki. Jeśli szukacie większych odsyłam na stronę tu.

W sklepie znajdziecie buty z przedziału 18-25, 26-30 i 31-36. Pod każdym modelem bucika znajduje się instrukcja jak dobrać odpowiedni rozmiar.

Polecam również zapoznać się z informacjami  „zasady doboru butów dla dzieci”

 

 

sandałki mrugała

buty mrugała

buty dla dziecka ktore zaczyna chodzic

mrugała buty fredzelki

mrugała buty

mrugała buty mrugala

buty mrugała 1

mrugała buty

mrugała

mrugała buty mrugła

pierwsze buty mrugła

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także