Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

CzuCzu alfabet państwa i flagi

Nowość od Czuczu „Państwa i flagi” to kolejny fajny sposób na spędzenie zimowego wieczoru. Zestaw składa się z 48 elementów – 24 par z literkami i flagami. Ciekawa grafika i przyjemne kolory od razu przyciągnęły naszą uwagę.

Zestaw to świetny pomysł na prezent dla maluchów, które dopiero poznają literki, ale nie tylko. Starsze dzieci dzięki kartom zapoznają się z flagami. Dodatkowo każda sąsiednia do flagi karta posiada grafikę, na której znajduje się charakterystyczny symbol danego Państwa. To fajny wstęp do tego, by dokładniej przyjrzeć się każdemu z nich.

My nasze poszukiwania wsparliśmy „Mapami” Mizielińskich, o których możecie poczytać tu. Wszystko okazało się pasować a na kartach książki odnaleźliśmy te same symbole. Flagi nam się utrwalają – przyjemne z pożytecznym.

Potem rozpoczęły się poszukiwania przedmiotów, które do poszczególnych par mogłyby pasować. Na koniec była jeszcze gra. Ułożyłyśmy części z flagą w koło i rozpoczęłyśmy losowanie.  Zadaniem było oczywiście odgadnąć tajemniczy symbol, który powinien się przy niej znajdować.

Co jeszcze można robić z tymi kartami ?Pozostawiam to Waszej wyobraźni … ale można się nimi bawić na różne sposoby.

Całość zapakowana w estetyczne pudełeczko ułatwiające przechowywanie. Wszystko jak zwykle na 5 +.

 

 

czuczu alfabet panstwa i flagi

czuczu alfabet puzzle

czuczu puzzle alfabet zabawki

czuczu alabet panstwa i flagi

czuczu puzzle zabawki

czu czy czuczu gry

czuczu zestaw karty

czuczu puzzle

blog dzieciecy czuczu

blog dzieci puzzle czuczu

czuczu układanka

czuczu układanka

puzzle czuczu ukldanka

Alfabet Państwa i flagi Czuczu tu

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także