Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje, Zabawy

CzuCzu – jest zabawa!

Otwieramy ?!?! małe pudełeczko wewnątrz 32 karty i 64 ilustracje. Garść barwnej grafiki, pisak i ściereczka. Już po przejrzeniu kilku wierzchnich kart widzę, że nie sposób nudzić się z tym zestawem. Znajduje się tu wszystko to, co dzieci lubią najbardziej : łamigłówki, projektowanie, labirynty, zabawy z serii połącz punkty.

Najpiękniejsze jest jednak to, że każdą kartę można wypełniać wielokrotnie wystarczy ją tylko przetrzeć ściereczką i nasze bazgroły znikają.

Nawet temat przewodni zestawu – „Królewny i księżniczki” nie został tu potraktowany banalnie. Dziecko poznaje ich przedstawicielki z całego świata. Może dla nich zaprojektować nie tylko suknie czy naszyjnik na bal, ale także pojazd kosmiczny, latający dywan czy domek na drzewie.

Zabawa trwała całe popołudnie i wieczór. Dzięki kartom nauczyłyśmy się rysować żabki, których portrety pokrywają pół naszej ściany. Może, któraś zamieni się w księcia ?!

Aby młodsza siostra nie czułą się zazdrosna podarowaliśmy jej układankę dla najmłodszych ” Puzzle do pary – Pojazdy”. Maluch bez problemu  sobie z nimi radzi. Kolorowa grafika przyciąga uwagę a zabawni pasażerowie rakiety, statku czy samolotu wywołują uśmiech na buzi.

To nasz pierwszy na pewno nie ostatni zestaw. Uważam, że to świetna opcja na prezent dla dziecka na każdą okazję.

Jeśli temat przewodni niekoniecznie do Was przemawia odsyłam Was na stronę CZUCZU   tu  – znajdziecie tam inne kreatywne zestawy i puzzle.

czuczu12

czuczu 1

czuczu 2

czuczu3

czuczu5

czuczu8

czuczu 8

czuczu9

czuczu11

czu 5

czuczu14

czuczu20

czuczu16

czuczu22

Kreatywne zabawy, zestaw i puzzle / CzuCzu
 
Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także