Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

Echa leśne

Lubicie zabawki z kartonu? … my bardzo. Zarówno te, które robimy same jak i te, które można kupić w sieci. To takie dwa w jednym. Przed samą zabawą przedmiotami mamy bonus w postaci kreatywnego zajęcia … przy wymyślaniu czy składaniu poszczególnych elementów, co czasem nie jest tak oczywiste i proste.

I nawet mama zaduma się na chwilę wpatrując się w poszczególne części. Tak też było z zestawem, który dzisiaj Wam przedstawimy. Mowa tu o tekturowych figurkach od firmy Echa Leśne.

W pudełku znajdziecie trzy karty z sympatycznymi leśnymi zwierzątkami. Fajna grafika i stonowana kolorystyka cieszy oczy. Mamy tu m.in. uroczego Pana niedźwiedzia, wesołego liska i trochę wystraszonego czymś zająca.
Chwilę zajęło nam składania elementów szczególnie tych, dla których nie udało nam się znaleźć podpowiedzi. A potem zaczęła się zabawa. Powstało kilka leśnych historyjek i bajek.  Pierwsza o szukającym przyjaciela misiu Bogdanie. Druga o małych nieco „nicpotych” dzieciach Pani Dzik. No  i oczywiście o zajączku, który wiecznie się czym stresował. Pewnie powstanie ich w najbliższym czasie dużo więcej.

Zabawka wydaje się dość trwała myślę, że z powodzeniem można ja rozkładać i składać. Chociaż chwilowo nieużywane figurki mogą stać się też z  powodzeniem ozdobą dziecięcego pokoju. Zwierzątka pewnie z przyjemnością zasiądą na jakimś regale czy parapecie.

Całość zapakowana  w estetyczną i wygodną tekturową teczkę.

Nie pozostaje mi nic innego jak przedstawić Wam kilka kadrów z porannej zabawy.

 

Zestaw można kupić w sklepie Kalaluszek TU

 

1 echa lesne

2 echa lesne

3 echa lesne

4 echa lesne5 echa lesne

6 echa lesne

echa lesne 7

echa lesne 8

echa lesne 9

echa lesne 10

echa lesne 11

echa lesne 12

13 echa lesne

14 echa lesne

echa lesne 15

echa lesne 16

echa lesne 0

 

Sukienka – KIDSMUSE tu

 

 

 

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także