inspiracje, POKÓJ, Wszystkie

Poduchy inne niż wszystkie

Poduchy, poduszeczki kto ich nie lubi. Dzisiaj przedstawiam kilka firm, które stawiają na oryginalność. Nie są to produkty masowe a w ich projektowanie wkładane jest całe serce.

Jeśli szukacie czegoś unikatowego wpadajcie do Ella Lu. Znajdziecie tam personalizowane poduchy, które urzekają cudownymi kolorami.  Każda z nich tworzona jest zgodnie z zamówieniem i oczekiwaniami konkretnego klienta. Poza poduszkami znajdziecie tam też kocyki i inne akcesoria dla maluchów.  Produkty powstają w Polsce i wykonane są z naturalnych tkanin.

Ella Lu poduszka poduszki

poduszki Ella Lu ellalu

Lovely – niezwykle fantazyjne, tworzone przy współpracy z utalentowaną artystką. Oprócz poduch firma produkuje też pościele. Podejrzycie je w poście tu http://dzieciusiowo.pl/lovely-posciel-dla-dzieci/

 

lovely 1

lovely pościel

pościel lovely

lovely posciel poduszka

A co powiedzielibyście na poduchy z pchełką ? … Dobranoc pchły na noc !!! Przyjemnie też przytulić się do mięciutkiego księżyca. Wpadajcie do That Way czekają tam na Was  komplety pościeli i wyjątkowo oryginalne przytulanki.

that way 2

that way 3

that way 4

that way 5

 

K- ID i ich poducho – puzzle. Biel i czerń to znak rozpoznawczy tej firmy. Każda poducha to element modułowy – można z nich stworzyć matę jak i bardziej skomplikowane budowle przestrzenna. Pojedynczo mogą pełnić rolę ozdobną. Więcej o firmie tu http://dzieciusiowo.pl/k-id-poduchopuzzle/

k id poduchopuzzle

poduchopuzzle

 

 

 

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także