Inne, Wszystkie

Razem możemy więcej

Nowotwór zwykle atakuje nagle, bez zapowiedzi. Ta choroba to codzienna walka i mierzenie się z niewyobrażalnym bólem. Niestety nie omija dzieci.

Nie wiem ile siły fizycznej i psychicznej trzeba, by każdego dnia toczyć bój  z tym  bezwzględnym wrogiem. Trudno o większy dramat i powód do smutku niż cierpienie małego, niewinnego człowieka. Trudno mi, jako mamie wyobrazić sobie  życie całkowicie podporządkowane tej chorobie.

Patrząc na moje dzieci i ich beztroskie zabawy dziękuję za każdy nasz dzień spędzony razem w domu. Za nasze szaleństwa, miliony podskoków, codzienne spacery, tysiące kroków, po których przysypiam wieczorem na krześle. To chyba jednak wielkie szczęście mieć takie powody do zmęczenia.

Wiem, że niejednokrotnie nie będzie miało znaczenia to, jak bardzo będę się starać i jak mocno kochać, bo los bywa okrutny. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie zawsze mamy wpływ na to, z czym  przychodzi nam się  w życiu zmierzyć.

„Razem możemy więcej” to akcja charytatywna. Endo wraz z aktorką Magdaleną Różczką stworzyło specjalną edycję koszulek i body niemowlęcych, z których cały zysk przekazany zostanie dla dzieci ze schorzeniami nowotworowymi.

 Nie jesteśmy w stanie pomóc wszystkim, ale nasze wsparcie jest nieocenione. Każdy nawet najmniejszy, ale szczery wkład, z którym przekazujemy  cząstkę swojego serca to najcenniejszy dar, jaki możemy ofiarować chorym ludziom. Pamiętajmy, że razem możemy więcej !

 

Jeśli macie ochotę wesprzyjcie akcję – koszulki dla dzieci i dorosłych oraz body dla niemowlaków można kupić tu

szczegóły akcji tu

endo koszulki różdżka

Firma zorganizowała także konkurs. Wysyłając zdjęcie w koszulce z akcji wygrać można bon o wartości 500zł na zakupy w sklepie Endo.

O szczegółach można przeczytać tu

endo

 

1e

2e

3e

4e

rr1

rr2

razem 7

razem 8

raz 2

ee5

rr3

rr4

rr5

5e

7e

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także