KSIĄŻKI, Wszystkie

Ikea książki dla dzieci

 Ikea książki dla dzieci.

Tym razem nie o krzesełkach pułkach czy zabawkach, ale o książkach. Kupione w pośpiechu złapane w locie między kartonami i filiżankami. Uwagę zwrócił znany mi już autor Ulf Stark. Do tego bardzo przyjemne ilustracje.

Po wypakowaniu zakupów jak to zwykle po wizycie w Ikea bywa, a przecież weszłam tak tylko … bez celu …. przysiedliśmy i wspólnie zanurzyliśmy się w lekturze. W magicznych pełnych ciepła optymizmu i humoru historiach, które nie tylko bawią, ale i uczą.

Książeczki mamy cztery.

„Jeżyk wyrusza w świat” – opowiada historię o małym jeżyku, który po raz pierwszy wybiera się na samodzielną wycieczkę po lesie.

„Księżniczka i zaginione szczęście”- w tej książce zdarzyć się może wszystko. Mamy w niej zaczarowany las, smoka, wilka, stworka z zielonymi uszami. Jest i księżniczka, która wyrusza na wyprawę w poszukiwaniu utraconego przez tatę szczęścia.

„Żabi książę” – zabierze Was w bajkową krainę pełną wróżek. Razem z bohaterską księżniczką Klarą będziecie mogli uratować księcia Karla. Przeżyjecie wspaniałe przygody i będziecie się cudowanie bawić.

„Łós król lasu” – historia łosia, który uważał, że prawdziwi król powinien wiedzieć wszystko i dlatego on się na niego nie nadaje. Poznamy też świnkę, której znudziło się dotychczasowe życie w chlewiku … postanawia z niego uciec i rozpocząć nowe wolne życie w dzikich stornach.

Przeglądając karty książeczek natknąć się można na znane nam z IKEA pluszowe zwierzątka. Kto nie ma któregoś w domu. Jest jeżyk, sówka, liski, królik. W sklepie można też kupić Księżniczkę Klarę, Żabiego Księcia, Wilka i innych bohaterów bajek. Pluszaki są wierną kopią postaci z ilustracji. Nic nie stoi na przeszkodzie by po lekturze, odegrać w domu którąś z historyjek. Czy to nie genialna opcja ?  Świetna zabawa nie tylko dla dzieci, ale i rodziców.

 

ikea dzieci

zabi ksiaze

ksiazki dzieci ikea

ikea zabawki

ksiazki ikea

ksiezniczka i zaginione szczescie

los krol lasu

ulf stark los krol lasu

jezyk wyrusza w swiat

ulf stark ksiazki

ksiazki dla dzieci ikea

ksiazka ikea

ksiazki dla dzieci

 

 

 

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także