Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

Gotujemy z Janod

Dzieciaki uwielbiają zabawę w sklep i gotowanie. Odtwarzanie sytuacji znanych z codziennego życia sprawia im dużą przyjemność. Wpływa też pozytywnie na ich rozwój. Nieodłącznym rekwizytem w takiej zabawie jest często kuchenka.

To prezent, który da dużo radości każdemu dziecku bez względu na płeć. Dzięki niemu maluch łatwo i bezpiecznie będzie mógł przygotować posiłek nie tylko rodzicom czy rodzeństwu, ale też wszystkim lalkom i misiom … a może i jakimś kosmicznym bohaterom, … bo przecież jeść musi każdy nawet Supermen i Batman.

Drewniana kuchenka Janod z serii French Cocotte jest drugą tego typu zabawką w naszym domu. Jakie są jej plusy w porównaniu do poprzedniej. Przede wszystkim jest mała. Można ją jeszcze złożyć a wówczas mieści się między książkami na regale. O poprzednią często się potykaliśmy wiecznie przestawialiśmy ja z miejsca na miejsce. Składanie jej i rozkładanie nie należało do przyjemności.

Dwa … jest ładna, estetyczna widać, że w zaprojektowanie jej ktoś włożył dużo pracy. Wszystkie te cudne detale takie jak pokrętła palnika w kształcie jajek. Kiedy nimi pokręcisz wydają charakterystyczny dźwięk! Łyżki przyczepiane do kuchenki na magnesy i garnki nawiązują do motywu przewodniego kolekcji mają uchwyt w kształcie główek kurek.

Do tego wszystkiego piękna przyciągająca wzrok kolorystyka, w której naprawdę trudno się nie zakochać. Gwarantowana wielogodzinna zabawa. Każde przyrządzone na niej danie na pewno będzie miało niepowtarzalny smak.

Jeśli macie jeszcze jakieś wątpliwości zapraszam do obejrzenia zdjęć.

kuchenka Janod polska

drewniana kuchenka Janod polska

janod drewniana kuchenka

drewniana kuchenka janod polska

blog dzieciecy parentingowy

Janod drewniana kuchenka

janod polska

janod zabawki

janod drewniana kuchenka

janod polska drewniana kuchenka

drewniana kuchenka

janod Kuchenka French Cocotte

Jeśli szukacie czegoś większego z piekarnikiem, zlewem itp. koniecznie wpadajcie na stronę Janod tam znajdziecie inne kuchnie z tej cudownej linii.

janod

Jeśli chcecie być na bieżąco wpadajcie na ich FB tu

Zabawkę można kupić m.in w coocoo.pl tutaj  i edukatorek.pl tutaj

 

 

 

 

 

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także