Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

Rodzinnie z Janod

W dzisiejszych czasach gier planszowych jest mnóstwo. Do tego tablety, aplikacje na telefonie i playstation. Czy ktoś jeszcze pamięta o chińczyku?
Do dzisiaj mam w głowie obraz planszy mojej ulubionej gry z dzieciństwa. Może chińczyk nie jest tak ekscytujący jak Monopol czy edukacyjny jak Scrabble, ale i tak to z nim wiążą się najpiękniejsze wspomnienia. Wszystkie te rodzinne pojedynki z rodzicami czy kuzynostwem. Zbijanie pionków i mini fochy na twarzach dzieci … haha bywało różnie. Wystarczyło jednak dołożyć do tego dużą dawkę dobrego humoru i przepis na udany wieczór był gotowy.

Fajnie było odświeżyć te wspomnienia. Gra Chińczyk od Janod bardzo różni się od tej mojej z dzieciństwa. Mamy tu dużą planszę, którą najpierw trzeba złożyć z puzzli. Zamiast małych nudnych plastikowych pionków mamy osiem drewnianych stworków, potworków a może to przybysze z odległej planety ? A i oczywiście dużą kostkę, bez niej  ciężko byłoby grać.

Niebawem wolne świąteczne dni. Miło będzie wieczorem przysiąść i rozegrać partyjkę rodzinnego chińczyka. Pełną śmiechu, radości, choć pewnie nie obędzie się bez małych fochów. Przyszedł jednak czas i na to, by zrozumieć, że nie zawsze się wygrywa.

 

janod polska

zabawki janod polska

janod gra

janod polska gra

janod poslka zabawki

janod gra podłogowa

janod polska zabawki

janod gra 8

janod 9

janod 10

janod 11

janod 12

janod gra 13

Zabawka do podejrzenia na stornie Janod tu

janod

Jeśli chcecie być na bieżąco wpadajcie na ich FB tu

zabawka do kupienia m.in w Fabryka Wafelków tu i Ene Due tu

 

 

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także