Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

Janod na święta – Kreatywnie

Zestawy kreatywne i wszystko, co związane z malowaniem i rysowaniem to nasz ulubiony dział zabawek. Dzisiaj zaprezentuję Wam coś dla mniejszych i większych miłośników twórczych zajęć. Będziemy rysować znikopisem i kredą, układać literki i cyferki. Stworzymy też piękny podwodny świat przy pomocy małych kolorowych naklejek. Jeśli macie ochotę przyjrzeć się bliżej naszym poczynaniom lub szukacie czegoś na prezent na nadchodzące Święta zapraszam dalej.

W tym wszystkim towarzyszyć nam będzie marka Janod i ich dwa produkty: Magiczna tablica walizeczka i Zestaw artystyczny mozaika – Podwodny świat.

Magnetyczna walizeczka  4 w 1 to tablice, które dają nam cztery możliwości zabawy. Na czarnej stronie rysujemy i piszemy kredą. Na białej bawimy się przyczepiając dołączone do zestawu magnesy z literkami i cyferkami. Po tej części możemy też mazać  specjalnym mazakiem (funkcja tablicy suchościeralnej). Do dyspozycji mamy również część przystosowaną do pisania znikopisem.

Zabawy nie było końca … na początek w ruch poszedł znikopis. Zaczęło się od kresek potem powstawały kółeczka i koła. W zabawę szybko wciągnięta została mama. Na koniec powstał nawet pierwszy portret. By nie było wątpliwości, kto się na nim znajduję dołączyłyśmy podpis z literek. Najlepsze było jednak przed nami. Prawdziwa zabawa zaczęła się wtedy, kiedy odkryte zostało pudełeczko z kredą. Rozpoczęły się poszukiwania powierzchni do mazania a gdy to się udało powstały już bardziej śmiałe dzieła.

Po złożeniu tablice mają kształt niewielkiej walizeczki z rączką. Jest ona wyjątkowo wygodna w przenoszeniu i można ją zabrać ze sobą wszędzie. Zarówna na weekend u babci jak i w podróż. Na pewno spakujemy ją na najbliższy urlop. Choć jest z nami krótko już ją uwielbiam, bo ma w sobie wszystko to, co dzieciaki kochają.

Do tablic dołączone są drewniane klocki z cyferkami i literkami, kredy, gąbki i pióra do znikopisu.

janod zabawki tablica

janod tablica magnetyczna

janod zabawki tablica

janod 4

janod tablica do pisania

janod tablica magnetyczna

janod drewniane literki

janod literki magnetyczne

janod zabawki tablica magnetyczna

janod dla dwulatka

janod drewniana tablica

janod drewniana tablica kredowa

janod tablica malowania kreda

janod tablica do kredy

janod drewniane zabawki

 

Zestaw artystyczny mozaika – Podwodny świat.

W pięknej metalowej walizeczce znajdziecie 5 kart z motywami nawiązującymi do tematyki morza. Na obrazkach znajdują się puste ponumerowane pola a naszym zadaniem jest umieszczenie odpowiednich naklejek na kartach. Taka zabawa świetnie wpływa na umiejętność budowania koncentracji u dziecka. To również świetna gimnastyka dla ręki. Umieszczenie odpowiednich figur w zaznaczonych miejscach wcale nie jest takie proste jakby się mogło wydawać. Znajdują się ona pod różnym kątem i naprawdę trzeba się skupić, bo naklejka przykleiła się odpowiednio. W zabawę wciągnęła się cała rodzina. Dzieci z wielką dumą patrzyły na to, jak z każdą nalepką zwykłe kartki przemieniają się w świecące piękne mini dzieła.

Ten zestaw to świetna opcja na spędzenie zimnego lub deszczowego popołudnia. Po wykonaniu zadania nasze kolorowe rysunki mogą stać się ozdobą pokoju. Nic nie stoi na przeszkodzie by oprawić je w ramki lub przykleić do ściany przy pomocy taśmy washi tape. Można je również wykorzystać w innej zabawie.

Sama walizeczka przejęła funkcję pojemnika na skarby maluchów.

jj1

jj2

jj3

jj4

jj5

jj6

jj7

jj8

jj9

jj10

Zabawki do podejrzenia na stornie Janod tu

janod

Jeśli chcecie być na bieżąco wpadajcie na inf FB tu

zabawki do kupienia m.in w Fabryka Wafelków tu i tu

 

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także