GADŻET, nasz pokój, POKÓJ, Wszystkie

K-ID poduchopuzzle

 

Dzisiaj parę słów o firmie K- ID i ich poducho – puzzlach. Firma ta dopiero się rozwija a w jej asortymencie znajdą się produkty związane ze stylizacją dziecięcego pokoju. Umiłowanie do stylu skandynawskiego sprawiło, iż czerń i biel stały się jej wizytówką. K-ID = naturalne materiały i prosty design.

Kolorystyka „black i white” jest nam bardzo bliska.

Łatwo łączy się ją z innymi barwami nie zobowiązuje. Pozwala nam stworzyć przytulną przestrzeń dla dwóch mniejszych i dwóch większych istot. Każdy z nas przełamuje ją swoją ulubioną barwą – od pasteli przez koral po szarości. O tym dlaczego niemowlęta dobrze czują się w świecie nienasyconych barw pisałam już tu.

W poszukiwaniu czegoś nowego natknęłam się na produkty K-ID a ich poducho – puzzle zachwyciły nawet obojętnego na wszystko „pana domu”. Są to modułowe elementy pozwalające stworzyć matę do siedzenia czy zabawy dla najmłodszych jak i bardziej skomplikowane budowle jak np. domek czy kanapę. W przestrzeni rodzica mogą pełnić rolę ozdobną. Choć u mnie na obecną chwilę powstał z nich murek zabezpieczający najniższy poziom półek. 😉

Puzzle wypełnione są pianką tapicerską a ich bawełniane obicie można łatwo ściągnąć. Na stronie tu znajdziecie wzory materiałów, z których mogą zostać uszyte Wasze poduchy. Dowiecie się też więcej o firmie a jeśli coś wzbudzi Waszą wątpliwość zachęcam do kontaktu mailowego z producentem sympatyczną Zosią, która na pewno odpowie na wszystkie Wasze pytania.

 

 

poduchopuzzle

poducho puzzle

k-id

asd

k-id poduchopuzzle

k id

thatway

puzzle poduchy

handmade poduszka

that way

ubrania thatway

pokoj dzieciecy skandynawski

inspiracje pokoj dzieciecy

pokoj dzieciecy

kids room

Poducho puzzle K-ID tu

bluzka deszczyk TahtWay tu, spodnie Carry

sukienka Flawless

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także