DIY, Wszystkie, Zabawy

Kartki świąteczne DIY

Święta już tuż, tuż … czujecie ten zapach? Choinki, pierników … mmm. My, co roku pieczemy pierniki dla najbliższej rodziny a do nich dołączamy świąteczne kartki. To taka tradycja. W tym roku robimy je zupełnie sami. Jeśli chcecie zobaczyć efekt naszej pracy zapraszam dalej.

Mam dla Was kilka prostych pomysłów na efektowne karteczki dla najbliższych. Jedyne, czego będziecie potrzebować to sztywny blok, karton, taśmy washi tape i cienkopis.  Oczywiście przy ich robieniu można wykorzystać też inne rzeczy: tasiemki, sznurek, brokatowe gwiazdki.

Robienie kartek to jedno z zdań z naszego adwentowego kalendarza. Wykonanie tych, które Wam przedstawię jest  tak banalne, że poradził sobie z nimi nawet mój mąż, który ogólnie nie cierpi zabaw plastycznych.

Ok to zaczynamy … na początek ulubiona kartka moich dzieci – „Pan Miś”. Zwierzątko, któremu trzeba zaprojektować zimowy sweterek. Co Wy na to?

 

 

 

zabawy-plastczne

washi-tape-tasmy

washi-tape-diy

zabawy-plastyczne-dzieci

kartka-diy-swiateczna

 

A teraz kawałki taśmy kleimy gdzie popadnie. Nie musimy planować też długości poszczególnych pasków. Domyślacie się, co to będzie ?

kartka-diy-boze-narodzenie

kartki-diy

kartki-washi-tape

 

No to jeszcze jedna. Ta ulubiona męża. Nie trzeba było się zbytnio natrudzić 😉

 

kartki-diy-swieta

tasmy-washi-tape

washi-tape-tasma

kartka-diy-swiateczna

kartki-1

kartki-2

 

Ok gotowe … poszło nam całkiem sprawnie. I jak podobają Wam się nasze kartki ?  Jeśli tak zachęcam Was do wspólnej zabawy. To całkiem niezły pomysł na spędzenie przedświątecznego wieczoru.

W naszej zabawie wykorzystałyśmy śliczne taśmy washi tape papierowe i materiałowe. Duży ich wybór znajdziecie w sklepie Allthatdesign TUTAJ

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także