Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

Kreatywna gra rodzinna

Lubicie gry? … od razu zaznaczam, że nie pytam o te komputerowe. Jeśli tak mam dla Was dzisiaj grę rodzinną .. nieskomplikowaną a bardzo przyjemną. Do tego dzięki niej możemy oswoić się z szeregiem angielskich słówek.

W niedużym metalowym pudełku znajdziecie 4 karty – szafy z ubraniami, kartoniki z przedmiotami, które się w nich znajdują i karty z postaciami. Gra przeznaczona jest dla 2-4 graczy. Spokojnie powinny poradzić sobie z nią już trzyletnie dzieci.

Jakie są zasady tej zabawy ? Każdy z graczy otrzymuje jedną szafę i jedną postać. Wszystkie kartoniki rozkładamy na środku do góry nogami. Grę rozpoczyna najmłodszy z uczestników, który odkrywa jedną kartę z przedmiotem. Jeśli wybrany kartonik pasuje do jego szafy kładzie go w odpowiednim miejscu, jeśli nie odkłada go z powrotem. Oczywiście kolejny gracz robi to samo. Wygrywa ten, kto pierwszy ubierze swoją postać zgodnie z otrzymaną szafą. Nawet, jeśli zabrzmiało to niezrozumiale to zasady gry są naprawdę proste.

Nazwy przedmiotów z szafy są opisane w języku angielskim. To daje nam możliwość oswojenia się z tym słownictwem. Słowem przyjemne z pożytecznym.

Prezentowana przez nas gra to dzieło The Purple Cow.  Firmy, której specjalnością są wszelkiego rodzaju gry. Charakteryzuje je piękny design pomysłowość i funkcjonalność. Poza kreatywnymi rodzinnymi grami w ich ofercie znajdziecie puzzle i podróżne gry magnetyczne takie jak warcaby czy szachy – wszystkie zamknięte w poręcznych metalowych pudełkach wielkości tabliczki czekolady. Więcej podejrzycie w sklepie W Małym świecie tu.

 

gra Purple Cow 1

nauka jezyka angielskiego w domu

gra Purple Cow 3

gra Purple Cow 4 w małym swiecie

gra Purple Cow 5

kreatywne gry dla dzieci

nauka jezyka angielskiego

gra Purple Cow 6

gra Purple Cow 7

gra Purple Cow 8

gra Purple Cow 9

gra Purple Cow 10

 

gra The Purple Cow Gra Ubieranki

 

 

 

 

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także