Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

Lego duplo w naszym domu

To pierwszy zestaw Lego Duplo w naszym domu. U starszej córki ten świat należał do Fisher Price i Little People. W ramach oszczędności przestrzeni Fisher odpłynął jednak w dobre ręce a teraz, kiedy znów przyszedł czas na takie zabawy postanowiliśmy przygarnąć coś nowego. Nowego ? no tak niezupełnie. Kto zna nie miał kiedyś klocków lego. Cudem uproszonych i kupionych za dolary 🙂 ?

Teraz trochę inna forma, bo większa, więc zabawę nimi mogą rozpocząć już mniejsze dzieci. Bez obawy, że małe elementy znajdą się w buzi – choć pilnować zawsze trzeba.

Postawiliśmy na dwa zestawy sklep i traktor. Fajnie ze sobą współgrają. Mały farmer dostarcza z rana towar do sklepu. Wszystko zdrowe i dorodne, bo z własnego pola i ogródka. Powoli zjeżdżają się ludzie na poranne zakupy. Mamy sklepowy regał z produktami, ladę, kasę nawet klocek z pieniążkami, którym można zapłacić za  chleb czy mleko. Potem trzeba jeszcze ostrożnie spakować to i owo i ziuu odjeżdżamy bajeczną furką, która z całego zestawu jest największym hitem.

Oczywiście zestawem można bawić się na wiele różnych sposobów. Urządzać wyścigi, budować wieżę z owoców i warzyw. Z samych klocków da się zbudować to i owo.

Na pewno w przyszłości jeszcze jakiś zestaw z nami zamieszka. Dziewczyny  najchętniej przygarnęłyby jakiś duży domek do kompletu. Pomyślimy!

 

 

lego duplo sklepik

lego duplo zestaw dla dwulatka

lego 3

lego 4

lego 5

lego 6

lego 7

lego 8

lego 9

lego 10

lego 11

lego 13

lego 14

lego 16

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także