Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

LONDJI

Londji to hiszpańska firm założona przez Pere Giró i Alberta Puigdemonta. Twórcy marki skupili się na projektowaniu tradycyjnych zabawek takich jak puzzle, domino czy memo. Pragnęliby ich produkty łączyły w zabawie pokolenia. Chcieli by mogły służyć w rozrywce ludziom od 3 do 103 lat i to naprawdę  im się udało.

Połączenie tradycyjnych zabawek  z ilustracjami w stylu retro sprawia, że trudno nacieszyć nimi oczy. Przeglądając je chciałby się mieć je wszystkie.

Produkty poza niebanalnym oryginalnym wyglądam są też wyjątkowo starannie wykonane. Większość wytworzona została z recyklingowanej tektury a pakowane są w twardy karton. Przyjemna dla oczu kolorystyka i forma przyciąga jak magnes.

Przedstawimy dziś jedne z ich produktów  Magnesy „What’s up?” 

To zestaw magnesów na lodówkę , który składa z 58 kolorowych elementów – zabawnych oczu, nosów, ust … Do zestawu dołączony jest notesik w kształcie typowej dialogowej chmurki, na których można zostawić wiadomości. Znajdziecie tam również  karty z dwoma kanapkami i dwoma warzywami, które są świetną bazą do tworzenia śmiesznych minek. Magnesami można posługiwać się nie tylko na lodówce. Dzieciaki bawią się nimi przy magnetycznej tablicy lub na biurku.

Zestaw zapakowany jest w  stylizowane na lodówkę pudełko z twardej tektury. Całość w typowej dla retro przyćmionej kolorystyce, którą osobiście uwielbiam.

 

londji

londji

londji

zabawki londji

londji zabawki

londji magnesy

londji 7

jondji 11

londij 1

londji 9

inne zabawki Londji

londji układanki

magnesy na lodówke londji

Nasz zestaw magnesów oraz inne produkty Londji  znajdziecie w  Madamnamnam

Bogaty asortyment produktów również w Kalaluszek tu

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także

No images found!
Try some other hashtag or username