Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

Mój przyjaciel królik

Dzieci lubią przytulanki. To wierni towarzysze zabaw, podróży i strażnicy spokojnego snu. Z nami zamieszkała ostatnio banda cudownych ręcznie szytych zabawek marki Lulaki. Zabawne zwierzątka w modnych dresowych strojach rozsiadły się po łóżkach i półkach.

Największy zachwyt wzbudził duży 110cm królik w tiulowej spódnic. Jest tylko kilka centymetrów niższy od mojej córki. Trudno o lepszego kompana do kręcenia baletowych piruetów. Można napić się z nim magicznej herbaty, przegryźć gwiazdkowe ciacho i poplotkować.

 

Abyście mogli lepiej poznać twórców „Lulaków” zadałam im kilka poniższych pytań.

 

Początki, czyli jak powstała marka Lulaki.

To głównie zasługa dzieci, ale również nie najlepszych doświadczeń i rozczarowanie pierwszą pracą.  Historia Lulaków rozpoczęła się od „królisia”, który został uszyty dla dwuletniej wówczas córeczki. Chociaż jego wygląd pozostawiał dużo do życzenia to od pierwszych chwil stał się on ulubioną zabawką mojego dziecka. Córka miała już swojego przyjaciela, więc przyszedł czas na maskotkę dla synka. W związku z tym powstał kolejny Lulak, tym razem łoś o wdzięcznym imieniu Czesław. Przytulanki zaczęły towarzyszyć dzieciom w przedszkolu, a kwestią czasu były zapytania o Lulaki i ich pochodzenie, rodziców innych dzieci. W ten sposób narodził się Lulakowy biznes.

 

Co Was wyróżnia ?

Szyjemy z pasją, precyzją i dbałością o każdy szczegół tylko z wysokiej jakości tkanin i bezpiecznych materiałów dla dzieci. Nasze produkty są projektowane i tworzone zgodnie z obowiązującymi normami i wymaganiami bezpieczeństwa. Podążamy za modą projektując nowe kolekcje dla dzieci, bo ta zmienna jest. Nasze Lulaki to również element wystroju wnętrz, bo w aranżacji domowego wnętrza istotną rolę odgrywają właśnie dodatki, personalizowane i dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta.”

 

Co Was cieszy i motywuje do dalszej pracy?

Kiedy tym co do nas wraca są klienci, a nie produkty.

Jeśli chcielibyście wiedzieć coś więcej lub zwyczajnie podejrzeć inne Lulaki wpadajcie na ich stronę tutaj

lulaki 12

lulaki 4

lulaki 5

lulaki 6

lulaki 17

lulaki 2

lulaki 18

lulaki 7

lulaki 8

lulaki 9

lulaki 10

lulaki 1

lulaki 11

lulaki zabawki 2

 

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także