Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

Miller Goodman FaceMaker

Pamiętam, gdy zobaczyłam te klocki po raz pierwszy. Nie były jeszcze  dostępne w Polsce a ja przez chwilę nosiłam się z zamiarem zakupu zwykłych drewnianych kostek i odwzorowaniu tej zabawki. Szybko mi jednak przeszło i  dobrze … to chyba  nie ta precyzja i nie te nerwy.

Potem czekałam na odpowiednią okazję i to, by córka faktycznie do nich dorosła. Trochę wstyd było mi kupić je dla siebie.  Koniec z końcem  znalazły się u nas. Cóż mogę powiedzieć … na żywo zachwyciły mnie jeszcze bardziej. I nie odnoszę się tu do ich wyglądu czy opakowania, ale tego, że  pozwalają na ułożenie ogromnej ilości twarzy a to, co podane dla przykładu na dołączonej ulotce to dopiero początek.

Wbrew pozorom układanie twarzy według wzoru nie jest takie proste  i nie jest to zajęcie na chwilę ani tylko dla dzieci. Grupy klocków z zestawu posiadają na swoich ściankach takie same elementy, co podwyższa ich poziom w stosunku do innych zabawek tego rodzaju.  Niejednokrotnie byłyśmy już na finiszu układanie, gdy zostawały  trzy kostki i okazywało się, że nie ma na nich potrzebnych wzorów. Właśnie wtedy przychodzi czas na główkowanie i wymianę klocków z tymi, które są już ułożone.

Ale kto powiedział, że w zabawie  trzeba trzymać się jakiegoś schematu. Tu ogranicza nas tylko wyobraźnia. Młodsze dzieci mogą tworzyć przy ich pomocy dowolne buzie. Nie musimy też trzymać się do konstrukcji 5×5  … wszelkie inne kombinacje jak najbardziej wskazana oraz inne nieforemne stwory.

 

 

Klocki o których pisze to Mini FaceMaker zaprojektowane przez MillerGoodman. Składają się z 25 kolorowych kostek, na których znajdują się geometryczne wzory i różnego rodzaju buzie, oczy i nosy.

Klocki znajdziecie w sklepie Madamnamnam tutaj. Występują w dwóch wersjach ( my mamy te mniejsze. )

 

Miller Goodman 1

Miller Goodman 2

Miller Goodman klocki 3

face meker 4

face meker klocki 5

drewniane klocki twarze

zabawka dla siedmiolatka 7

drewniane zabawki face meker

face meker 2

drewniane klocki

face 11

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także

No images found!
Try some other hashtag or username