Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

MUDPUPPY Magnetyczne konstrukcje

Amerykańska marka Mudpuppy zajmuję się produkcją zabawek dla dzieci. W ich ofercie znajdziecie duży wybór puzzli, magnetyczne układanki, artykuły papiernicze, kolorowanki i szablony do nauki rysowania. Dla firmy pracują doświadczeni ilustratorzy, dzięki czemu produkty Mudpuppy słyną z kreatywnej szaty graficzne. Współpracują również z młodymi artystami, przez co każdego roku udaje się wprowadzać nowe ciekawe rozwiązania.Pomysły inspirowane są zarówno nowoczesnymi dziełami sztuki jak i znanymi postaciami z bajek.

Zabawki magnetyczne zaraz po puzzlach są najbardziej rozwiniętą gałęzią firmowych produktów. Starannie wykonane drewnienie magnesy cieszą oko nie tylko dzieci, ale i rodziców. Towarzyszą małym odkrywcą w poznawaniu otaczającego ich świata.
Zestawy magnetyczne do tworzenia budowli, pojazdów czy postaci mają pozytywny wpływ na wyobraźnię. Dzieci uwielbiają tego rodzaju zabawy. Ja właśnie taki zestaw chciałam Wam dzisiaj bliżej zaprezentować.

MUDPUPPY Magnetyczne konstrukcje – składa się z dwóch dwustronnych tematycznych plansz, do których przyczepia się różnego rodzaju motywy. Do dyspozycji mamy ich aż trzy arkusze. Całość zapakowane jest w metalowe pudełko. Projektanci tworząc dla Mudpuppy  zwracają uwagę nie tylko na design, ale też łatwość użytkowania zabawek w różnych warunkach. Taki zestaw można łatwo spakować w plecak i zabrać ze sobą w podróż.

My mamy komplet „Śmieszne buźki” – znajdziecie tu cztery plansze z twarzami oraz arkusze z oczami, uszami, nosami, okularami itp. To świetna zabawa na długie godziny. Motywy trzymają się również na sobie tj. można na umieszczone wcześniej oczy przyłożyć dodatkowo okulary. Tworzone portrety czasem przypominają nam kogoś z rodzinny innym razem są iście kosmiczne.

Oczywiście poza „Śmiesznymi buźkami” do wyboru macie mnóstwo innych kompletów – możecie np. zbudować rakietę, zaprojektować dom lub przystroić na występ baletnicę.

Zabawkę możecie kupić  W małym świecie tu

Produkty Mudpuppy są przyjazne środowisku. Wykonywane są z papieru z odzysku.

Nadruki tworzone są przy pomocy farb drukarskich na bazie soi.

Mudpuppy zabawki blog

 

MUDPUPPY Magnetyczne układanki

MUDPUPPY Magnetyczne konstrukcje

MUDPUPPY Magnetyczne konstrukcjeśmieszne buzki

MUDPUPPY Magnetyczne konstrukcje twarze

MUDPUPPY zabawki

magnetyczne układanki MUDPUPPY

blog parentingowy

blog dzieciecy zabawki MUDPUPPY

magnesy 3

blog zabawki dzieci

blog zabawy dzieci zabawki ubieranki

zabawy ubieranki

MUDPUPPY ubieranki

Mudpuppy Magnetyczne konstrukcje Śmieszne buźki

Wymiary: 16 x 22 x 2.5 cm

Przeznaczone dla dzieci w wieku 6+
Zestaw posiada atest CE i ASTM.

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także

No images found!
Try some other hashtag or username