KSIĄŻKI, Wszystkie

Mysi domek

Mysi Domek to książka, która zachwyca już samą okładką. Ma się ją ochotę przejrzeć od razu tu i teraz. Co czyni ją wyjątkową? A to, że nie znajdziecie w niej ilustracji, które ktoś namalował. Na potrzeby tej książki powstał prawdziwy trzymetrowy mysi domek, składający się ze 100 pokoi i różnych podwórek.

Autorka zaprojektowała też samych bohaterów a podczas prac budowlanych w jej głowie zrodziły się pomysły na historyjki i przygody mieszkańców Mysiego Domku. Z racji tego, że powstało kilka części książki, w których oddalamy się w inne regiony miasteczka takie jak teatr czy cyrk – stworzono też ich makiety.

Każda ilustracja to scena z życia małych bohaterów. Przyglądając się dokładnie wnętrzu danego pomieszczenia dostrzeżecie mnóstwo szczegółów, na które być może nie zwrócicie na początku uwagi. Małe słoiczki z przetworami, ciasteczkami czy nawet nutellą. Miniaturowe zabawki w pokojach mysich dzieci, porozrzucane skarpetki no i okruszki na podłodze – przecież to normalne.

Trudno byłoby wymienić tu wszystko, bo to trzeba po prostu zobaczyć.

Książkę  czyta się tak samo dobrze jak ogląda. Zapewniam Was, że będziecie ją przeglądać bez końca i za każdym razem odkryjecie coś nowego.

Polecamy ją wszystkim bez względu na wiek i nie tylko fanom zabawkowych myszek.

Na koniec kilka kadrów, w których możecie podejrzeć, co kryje się w książce.


mysi domek 1

mysi domek 2

mysi domek 4

mysi domek 3

mysi domek 5

mysi domek 7

mysi domek 9

mysi domek 8

Karina Schaapman

Wydawnictwo: Media Rodzina

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także

No images found!
Try some other hashtag or username