inspiracje, POKÓJ, Wszystkie

gwiazdkę z nieba jeśli chcesz dostaniesz

Pod nazwą Piotrofscy kryje się malutka firma tworząca plakaty i naklejki ścienne. Pisałam o nich wcześniej niestety zmiana szablonu spowodowała utratę tego postu, co dotarło do mnie dopiero niedawno … ale nie o tym miałam pisać.

W ofercie sklepu znajdziecie plakaty różnej wielkości od forma A4 po egzemplarze o wymiarach 50 x 70cm. Możecie je zamówić same lub od razu oprawione w ramkę. Dostarczane są w tekturowych tubach, które chronią je przed uszkodzeniem. Idealnie wpasowują się w ramki dostępne w Ikea. Dlatego jeśli wybierzecie opcję gołego plakatu nie musicie  obawiać się, że będziecie mieć problem ze znalezieniem czegoś w jego formacie.

W naszym pokoju podejrzycie „Gwiazdkę z nieba .. ” , drugi stworzony był na podstawie naszego pomysłu. Przed remontem ściany pokoju dziewczynek obsiane były gwiazdkami – niestety już ich nie ma. Musicie mi zaufać, że wyglądało to pięknie.

Jeśli Wasze ściany są puste to najszybszy sposób by je troszkę ożywić. Złote kropki, czarne trójkąciki wiewiórki a może wąsy? Wybór należy do Was. Wpadajcie do nich na stronę tu.

na koniec kilka zdjęć

z wcześniejszego pokoiku dziewczynek

piotrofscy plakat

plakat piotrofscy do pokoju dziecka

plakat piotrofscy

plakat do pokoju dzieciecego obecnie

mon tissu 3 wood szczesacia

 

 

półka ścienna biała/ Bellamy tu

półka na książki Wood Szczęścia tu

worki na zabawki That Way tu

 

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także