inspiracje, nasz pokój, POKÓJ, Wszystkie

Projekt pokój

Rozpoczynamy nasz – Projekt pokój

Na razie bez większego remontu, bo latem lub wczesną jesienią czekają nas poważniejsze zmiany. Ściany i meble wymagają jednak odświeżenia i nie mogę z tym czekać aż tak długo. Poza tym dziewczynki zamieszkają razem. Pokój jest nieduży, dlatego zniknie stojąca pojemna komoda, której miejsce zajmie łóżeczko.

Na szczęście w przedpokoju mamy system szaf, który  pomieści wszystko. W pokoju znajdą się za to liczne drobne półki i półeczki na skarby dziewczynek. Potrzebujemy również tony poduszek, narzuty, pledy, prześcieradła, materiałowe kosze. Kolorystyka: biel,czerń, szarości, pudrowy róż i wrzosowy.
Od kilku dni siedzę w sieci i oglądam. Nie wiem jeszcze, co zakupię.

Na bieżąco będę się z Wami dzielić nowościami i zdjęciami pokoju, bo widzę, że często odwiedzacie ten dział. Wcześniej było w nim niewiele, ale teraz  to się zmieni. Pokój będzie dużo jaśniejszy dlatego większość sesji z naszego bloga przeniesie się w te rejony.

Ja muszę  teraz zagonić „Pana domu” do pracy 🙂 –  a Was zostawiam z garściami  inspiracji od  Nununu.pl

Na pierwszy rzut – przestrzeń do spania.

Przestrzegam, że gdy wejdziecie na ich stronę przepadniecie 🙂

 

Poduchy gwiazdki  – nasz numer jeden. Może niektórym wydają się już oklepane. Dla mnie nie ma to jednak żadnego znaczenia. Zwykle kupuję to, co podoba się mi i dzieciom. Mam w domu dwie fanki gwiazdek – wybór kształtu poduszek jest oczywisty.

Prześcieradło – musi być miłe i delikatnie.  Świetnie, że na rynku przestała już dominować koszmarna frota. 😉

Ochraniacz do łóżeczka. Koniecznie na całe jego długość, bo moja młodsza córka to  akrobatka. Motyw drobnych, dyskretnych gwiazdek  byłby dodatkowym atutem.

Kołderki, pościel – zdecydowanie stawiam tu na wszelkie odcienie szarości ewentualnie złamanej bieli. Dla starszej córki również planuję zakup niewielkiej kołderki, gdyż twierdzi,że tradycyjna pościel jest dla niej zbyt duża i ciężka.

Co fajnego udało  mi się jeszcze znaleźć na ich stornie? Istnieje możliwość zakupu materiałów to świetna sprawa,gdy mama wymyśli sobie coś jeszcze i chce to dopasować do całości. Materiały mogę z czystym sumieniem polecić. Mamy od nich woreczek, który od roku jest w ciągłym użyciu i nadal wygląda tak samo dobrze.

 

  wszystkie produkty Nununu do podejrzenia tutaj

 

nununu

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także

No images found!
Try some other hashtag or username