Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

Puzzle MUDPUPPY

Puzzle – bawiliśmy się nimi my i bawią się nasze dzieci. Mam nadzieję, że nigdy nie zastąpią ich kolorowe aplikacje. Tylko prawdziwe puzzle można układać razem i świetnie się przy tym bawić.

U nas każdy ma na nie swój sposób jedni zaczynają od ramki inni od środka. Za każdym razem radość z ułożonego obrazka jest ogromna.

Lubimy puzzle, które są przemyślane tworzą piękne ilustracje i zwyczajnie cieszą oko. Takie, na których coś się dzieje i które opowiadają pewną historię. Gdy zaczynamy się przyglądać ułożonemu obrazkowi okazuje się, że dostrzegamy kolejne szczegóły, na które wcześniej nie zwróciliśmy uwagi.

Takie są puzzle MUDPUPPY. O tej firmie pisałam już wcześniej przy okazji opisywania ich „magnetycznych konstrukcji” podejrzyjcie tu http://dzieciusiowo.pl/mudpuppy-magnetyczne-konstrukcje/

Puzzle są najbardziej rozwiniętą gałęzią firmowych produktów. Tworzone są przy współpracy z doświadczonymi ilustratorami jak i młodymi artystami.

Firma zwraca też uwagę na łatwość użytkowania zabawek w różnych warunkach. Puzzle spakowane są w estetyczne nieduże metalowe pudełko. Łatwo można spakować je w plecak i zabrać ze sobą w podróż.

 

 

 

Mudpuppy puzzle

Mudpuppy puzzle ukaldank

Mudpuppy ukladanka puzzle

blog parnetingowy

Mudpuppy puzzle ukladanka zabawki

Mudpuppy puzzle

Mudpuppy puzzle

puzzle mudpuppy

te i inne puzzle MUDPUPPY kupicie w Małym Świecie tu

 

worek na przybory That Way tu

matrioszki Kalauszek tu

pojemnik na kredki – Ikea

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także