Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

Rubens Barn

Rubens Barn to szwedzka marka, która tworzy ręcznie szyte lalki. Choć na rynku ich nie brakuje, to te są naprawdę wyjątkowe.  Do ich produkcji wykorzystywane są specjalnie wyselekcjonowane materiały. Lalki są bardzo miękkie i idealne do przytulania. Pierwsze modele powstały już w 1996 roku i szybko podbiły serca dzieci i ich rodziców. Dzięki stałej współpracy ze znanymi projektantami, co roku tworzone są nowe modele.

Lale mają różne wielkości od 24 centymetrowych ważących zaledwie 100 g ślicznych małych balerinek po duże 45cm bobasy. U nas sprawdziła się średniej wielkości lala mierząca 36cm i ważąca 350g. Półtoraroczna córka bez problemu sobie z nią radzi – przy podnoszeniu czy wkładaniu do łóżeczka. Lalka jest miękka a jednocześnie bardzo stabilna. Co ważne można ją prać w pralce. Nie ukrywam, że dla mnie to duży plus, bo pewnie nieraz będzie nakarmiona marchewką.

Lala ma ściągane ubranko, co jest dodatkową frajdą. Średnio lubimy te, w których bluzki czy spódniczki są przytwierdzone na stałe. Do lali dołączona była gazetka, w której znalazła się instrukcja jak wykonać dla niej dodatkowe ciuszki.

Aby dostarczyć dzieciom jeszcze więcej frajdy Rubens Barn tworzy  nie tylko lalki, ale również ubranka i akcesoria dla nich. W asortymencie znajdziecie m.in butelkę, smoczek, nosidełko, śliniaczek, pieluszki. Dziecko może  karmić swojego bobasa butelką, przewijać go, zmieniać ubranka. Taka zabawa wzbudza instynkty opiekuńcze i uczy odpowiedzialności.

Kilka modeli prezentuję na zdjęciu poniżej. Lalki i akcesoria możecie kupić „W małym świecie” tu.

 

rubens barn lalki

rubes barn dzieciusiowo

posciel lovely rubens barn

lalki rubens barn

a2

blog dzieciecy zabawki

rubens barn lalka handmade

lalka rubens barn

rubens barn 1

rubens barn 2

Rubens Barn Mimmi

Lalka / Rubens Barn
Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także