GADŻET, Wszystkie

Kosmiczny królik

Pościele, poduchy, otulacze kocham miłością wielką. Pamiętam do dzisiaj swoją kołderkę z dzieciństwa z pszczółką Mają. Zdobyta niemal cudem cieszyła jak nic innego.  Mieliście taką?  Pewni wielu z Was tak …  jak i tapetę w zoo i  meblościankę z wysuwanym biurkiem. Kiedyś wybór był dość ograniczony.

Dzisiejszy rynek tekstyliów dla dzieci jest ogromny. Poza masowo produkowanymi i sprzedawanymi wzorami można znaleźć mnóstwo bardziej dopieszczonych perełek. To rzeczy starannie wykonane i pięknie zaprojektowane. Grafiki rodzą się z jakiejś wizji są wyjątkowo przemyślane. Być może wpływ na to, co się na nich znajduję mają też jakieś marzenia z dzieciństwa? Nie pamiętam dokładnie, o czym ja marzyłam mając 5 lat, ale lot w kosmos pewnie był na tej liście. Podobnie mają moje dzieci. Bawią się drewnianą rakietą, wycinają gwiazdki a wieczorami bacznie przyglądają się temu co  dzieje się na niebie.

Poproszono mnie żebym przedstawiła Wam nową linię produktów marki Samiboo. Kolekcję nazwano „Kosmiczny królik” i to właśnie on jest motywem przewodnim tego co znajduje się na wszystkich poduchach, kołderkach, prześcieradłach i otulaczach.

Seria ta powstała przy współpracy gwiazdy Anny Guzik i właścicielki Samiboo – Sabiny Pajdowskiej. Panie tworząc kosmiczne akcesoria postawiły na uniwersalne, stonowane kolory.  Dzięki temu wszystkie produkty nadają się  zarówno dla chłopców jak i dziewczynek i to w różnym wieku.

 

 

Co według producentów wyróżnia tę kolekcję ?

 

  • najwyższej jakości materiały ze specjalnymi atestami – bawełna satynowa, oryginalny polar minky, muślin bambusowy – 100% bambusa
  • naniesienie na pieluszki bambusowe powłoki srebra, która działa antystatycznie i przeciwbakteryjnie
  • wszystkie komponenty, z których powstała ta kolekcja ( za wyjątkiem pluszu )  wyprodukowane zostały przez polskie firmy.
  • całość uszyta została przez firmę Samiboo
  • niepowtarzalny design i uniwersalność
  • ciekawe opakowanie z możliwością wtórnego wykorzystania, jako pudełko na bibeloty itp.

 

Poniżej kilka katalogowych zdjęć wybranych pozycji. Nie miałam okazji widzieć ich na żywo ale tu prezentują się wyjątkowo zjawiskowo. Gdybym miała 5 lat chyba byłoby mi dość ciężko wybrać czy położyć się pod lekkim biało-szarym cieplutkim kocykiem czy zanurkować w granatowej niczym kosmos pościeli. Może i dobrze, że nie mam takich dylematów.

kocyk-kolderka-zaja%cc%a8czek-astronauta-na-szarym-minky-samiboo-by-ania-guzik_1

kocyk-kolderka-zaja%cc%a8czek-astronauta-na-szarym-minky-samiboo-by-ania-guzik_2

otulacz-bambusowy-samiboo-by-ania-guzik-kosmiczny-krolik

 

otulacz-bambusowy-samiboo-by-ania-guzik-ozdobne-pudelko

pieluszka-bambusowa-z-jonami-srebra-75x100-samiboo-by-ania-guzik

poducha-gwiazda-samiboo-by-ania-guzik

poszewki-na-posciel-samiboo-by-ania-guzik-granat

posciel-z-wypelnieniem-samiboo-by-ania-guzik

Kolekcja „Kosmiczny Królik” dostępna TUTAJ

 

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także

No images found!
Try some other hashtag or username