Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

Shusha „jadalne – niejadalne”

SHUSHA to marka stworzona przez parę rosyjskich rodziców, którzy po urodzeniu dziecka zafascynowali się światem zabawek. Szybko postanowili stworzyć coś sami i to nie tylko na użytek własny, ale i innych dzieci.

Zabawki Shusha łączą w sobie walory estetyczne i edukacyjne. Uczą logicznego myślenia i rozwijają zdolności motoryczne małych ludzi.
Są niezwykle starannie wykonane i wyjątkowo przemyślane. Do ich produkcji używa się tylko naturalnych materiałów i nietoksyczne farb. Cieszą oko nie tylko maluchów, ale i rodziców.

„Jadalne-niejadalne”  to zabawka, która pomaga zrozumieć dziecku, co można a czego nie można jeść. Chipsy, na których znajdują się obrazki produktów, których nie należy spożywać są nieco większe i nie przeciskają się przez usta zabawnego kucharza. To, co na początku wydaje się dzieciom niezrozumiałe szybko zostaje przez nie zakodowane. Celowo na drewnianych klockach umieszczone zostały bardzo podobne produkty takie jak:  jadalny grzyb i muchomor, mięso i kość, jajko i skorupka.

Małe dzieci uwielbiają wszelkie otwory, dlatego samo przekładanie klocków jest  wyjątkowo zajmującą zabawą. Z dużą fascynacją patrzą jak w ustach kucharza znika kukurydza czy kurczak.

Drewniane chipsy mogą też służyć innym zabawom. Wraz z dzieckiem uczymy się dzielić ja  na grupy „jadalne – niejadalne”, łączymy je w pary lub używamy do budowania wieży . Kucharz to degustator wszelkiego rodzaju drewnianych, szmacianych i plastikowych produktów spożywczych znajdujących się w naszym domu.

Jedyna wadą zabawki jest cena. Z czystym sumieniem zapewniam jednak, że przekłada się ona na bardzo wysoką jakość. Mamy wiele drewnianych zabawek różnych firm i żadne nie mogą równać się z Shusha. Po roku dość intensywnego użytkowania brak najmniejszego zarysowania czy odpryśnięć farby.

ShushaJadalne-niejadalne” / do nabycia u MadamNamNam

Inna zabawka tej firmy „Księżyc i gwiazdki” do podejrzenia w poście tutaj http://dzieciusiowo.pl/drewniane-zabawki-shusha-ksiezyc-i-gwiazdki/

 

fg

ar1

hrthrthrthrhsrhsthrshrshrs

bgh

ui

jol

ji

yt

aqw

qwe

xzs

lo

oo

s1

kl

nom

ShushaJadalne-niejadalne” / MadamNamNam

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także