nasz pokój, POKÓJ, Wszystkie

skrzynia na zabawki

Pomieści w sobie naprawdę dużo.  Bardzo szybką się z nią sprząta. Może mieć różne funkcje. Czego chcieć więcej ?  – dzisiejszy post poświęcam skrzyni na zabawki. Do tej pory zachodzę w głowę jak to się stało, że trafiła do nas tak późno.

To jeden z tych mebli, który będzie rósł razem z Twoim dzieckiem. Kto powiedział, że można w niej trzymać tylko  zabawki ? Sama chętnie ustawiłabym taką przy swoim biurku … kolejną widzę  oczami wyobraźni w przedpokoju. Ta, którą  mamy pasuje do każdego wnętrza w naszym domu.

Ustawiona  przy łóżku może pełnić rolę nocnego stolika. Co prawda nie postawi się na niej na stałe lampki, ale przed snem można przy niej coś porobić. U nas często ląduje tam kubek z wodą  i ulubiona książka.W dzień dzieci często  bawią się na niej małymi lalkami. Układają też klocki i piramidy z gwiazdek.

Nie jestem fanem szeregów otwartych półek szczególnie w dziecinnych pokojach, – dlatego dla mnie to mebel idealny. W pokoju moich córek nie brakuje rzeczy, którym trudno przypisać jakieś konkretne miejsce. To te wszystkie pokrywki, nakrywki, pudełka i inne bibelociki czy też ich części, które przecież są dla nich tak ważne. Właśnie to wszystko ląduję w tej skrzyni i dlatego nie będę Wam pokazywać jej zawartości 😉

 

meble fino bellamy

meble fino

pokoj dzieciecy

blog parnetingowy

pokoj dziecka styl skandynawski 2

 

skrzynia na zabawki Bellamy / kolekcja Fino do kupienia tu

resztę naszego pokoju możecie podejrzeć tutaj http://dzieciusiowo.pl/pokoj-dzieciecy-styl-skandynawski/

inne skrzynie

meble bellamy

 

 

 skrzynia na zabawki / meble bellamy fino

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także

No images found!
Try some other hashtag or username