nasz pokój, POKÓJ, Wszystkie

wood szczęścia

Półeczka z szufladkami od Wood Szczęścia miała być wisienką na torcie w pokoju dziewczynek. Kupiłam ją za namową córki, która od razu wymyśliła sobie, że będzie na niej trzymać wszystkie swoje ulubione zabawki. Kiedy weszłam na stronę firmy sama zakochałam się w niej bez pamięci.

Pokój dziewczyn jest nieduży dlatego nie chcieliśmy bez potrzeby zagracać go topornymi meblami. W całości możecie podejrzeć go tu http://dzieciusiowo.pl/pokoj-dzieciecy-styl-skandynawski/

Postawiliśmy na kilka drobnych półeczek, które zawieszone na ścinie nikomu nie przeszkadzają a są idealne do przechowywania licznych pudełek i pudełeczek, w których wbrew pozorom wiele się mieści.

W szufladkach naszej nowej półki znalazły się wszelkie błyskotki: spineczki,naszyjniki, pierścionki. Chociaż można  ją wykorzystać do przechowywania książek i wiele osób tak robi – u nas znalazł się na niej inne rzeczy. Honorowe miejsce zajął ulubiony plakat, który wcześniej wisiał na ścianie. Znalazło się też miejsce na złote skrzydełka, papierową torbę z różdżkami i gwiazdkami. Taki worek to fajna opcja do wykorzystania przestrzeni w tego rodzaju meblach. Rozmiarowo wpasowuje się idealnie.

Jeśli chodzi o kolor półki to nie był on przypadkowy. Chciałam by w pokoju znalazł się delikatny akcent dziewczęcy. Dlatego wybór padł na delikatną lawendę.

Wood Szczęścia to mały zakład stolarski, w którym powstają ręcznie robione mebelki i akcesoria do pokoju dziecięcego. Każda rzecz tworzona jest tam od początku aż do końca … od obróbki drewna na malowaniu kończąc.
Kiedy zobaczyłam po raz pierwszy nasz półkę pomyślałam tylko, że warto było na nią czekać i że nie mam wątpliwości, że w wykonanie jej ktoś włożył całe swoje serce…i pasję.

Zachęcam Was do odwiedzenia ich strony … a ja sama wrócę tam pewnie jeszcze nieraz. Niebawem po biurko, które zdecydowanie skradło moje serce. Jest nie tylko piękne, ale stanowi kolejne świetne rozwiązanie dla niewielkich przestrzeni.

wood szczescia

wood szczescia 2

wood szczescia polka z szufladkami

pokoj dziecka styl skandynawski

polka z szufladkami pokoj dziecka woodszczescia

pokoj dzieciecy stylu skandynawskim

woodszczescia

półka z szufladkami Wood Szczęścia

mały worek na zabawki, maskota pchła That Way

Matrioszki tu

księżyc i gwiazdki tu

plakat tu

pokoj dziecka / pokoj dzieciecy / wood szczescia / woodszczescia / styl skandynawski

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także

No images found!
Try some other hashtag or username