Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

Zabawki Kukkia

Kukkia to firma produkująca drewniane zabawki dla dzieci. Marka stworzona została przez Kaz Shiomi. Dziadek artystki był stolarzem i już jako mała dziewczynka Kaz marzyła o tym, by tworzyć ręcznie robione zabawki.

Udało się spełnić to marzenie i tak od kilka lat w Osace działa Kukkia, której produkty sprzedawane są na całym świecie. Zabawki urzekają prostą formą i surowym wykończeniem, które połączone są z radosnymi i pełnymi energii kolorami.

Wszystkie produkty tworzone są z najwyższej jakości drewna i pakowane w ekologiczne woreczki ułatwiające przechowywanie.

Choć na rynku nie brakuje drewnianych zabawek, to jednak asortyment tej firmy wyróżniają się spośród innych. Znajdziecie tu bajeczny zestaw do robienia baniek, piękne magnetyczne tablice, koralik do tworzenia naszyjników, zostawiające ślady japonki czy też zestaw do robienia Shushi i nauki jedzenia pałeczkami.

Bliżej przestawimy Wam  memo, które jest workiem pełnym kolorowych gwiazdek. Zestaw składa się z 25 sztuk klocków – dziesięciu par mamo i pięciu większych gwiazd, które otrzymuje się po wygraniu rundy. Zwycięża ten kto uzbiera ich więcej.

 Memo- gwiazdki można kupić w Mamissima

 

zabawki memo kukkia

kukkia memo

kukkia tanabata

drewniane zabawki dzieci

kukia kiko +

Oczywiście klockami można bawić się w każdy inny dowolny sposób. Można budować  z nich gwiezdne wieże lub układać je jak kostki domina. 

kukkia gwiazdki

kukkia zabawki

zabawki kukkia

tanabata kukkia zabawki

drewniane gwiazdki domino

kukkia drewniane

gwiazdki kukkia

kukkia kiko

KUKKIA GG

kukkia gg kiko+

zestaw muzyczny Gakki
klocki Tsumiki w drewnianej skrzynce w kształcie domku dla lalek
tablicy magnetycznej do rysowania Oekaki,

japonki,

Zestaw Sushi Kiko+,

koraliki do tworzenia naszyjnika joli

więcej zabawek możecie podejrzeć tu —> http://dzieciusiowo.pl/madamnamnam/

znajdziecie tam linki do części produktów

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także

No images found!
Try some other hashtag or username