Wszystkie, Zabawki, zabawki recenzje

Zabawki na urlopie

Pakowanie na urlop to niełatwe zadanie szczególnie, jeśli jedzie z nami dziecko. Tony bluzek, spodenek, sweterków, kurteczek … musi się jeszcze znaleźć miejsce na zabawki. Zaczyna się od małego misia a na koniec okazuje się, że nasza pociecha postanowiła zabrać pół pokoju .. znacie to ?

Coś jednak wziąć trzeb i nie mam tu na myśli jedynie zabawek plażowych. Na urlopie może zdarzyć się gorsza pogoda. Nie spędzamy też całego dnia na plaży czy w górach.

W naszej walizce zawsze znajdują się gadżety, które nie zajmują dużo miejsca a jednocześnie można się nimi bawić na różne sposoby i nie nudzą się po 5 minutach.

 

 

Wycinanki – wychowanki – bez kleju i nożyczek. 

Wycinanki dla dziewczynek. – Centrum Edukacji dziecięcej

Najfajniejsza książka jaką miałyśmy.W zestawie  znajdziecie – Domek dla lalke, Plac zabaw i Sklep. Bardzo szczegółowe elementy wyposażenia. Nam najbardziej spodobała się zabawa w robienie zakupów. Tyle radości za 15 zł.

Wycinanki dla chłopców – Pojazdy, Zamek rycerski, Dinozaury.

 

wycinanki

zabawy dla dzieci wycinanki

diy dzieci

Podobna wydzieranka dla fanów Peppa Pig

w zależności od tego jaką książkę wybierzesz możesz zbudować dom, sklep, warsztat.

do podejrzenia tu

za 4

za 5

za 6

za 8

MUDPUPPY Magnetyczne konstrukcje

Dwie dwustronne tematyczne plansze, do których przyczepia się różnego rodzaju motywy. Do dyspozycji mamy ich aż trzy arkusze. Całość zapakowane w estetyczne metalowe pudełko. Więcej tutaj http://dzieciusiowo.pl/mudpuppy-magnetyczne-konstrukcje/

mudpuppy magnetyczne konstrukcje

za 2

CzuCzu

Zestaw 32 kart z zdaniami. W zestawie pisak i ściereczka – zestaw do wielokrotnego użytku. Więcej w naszym poście tu  http://dzieciusiowo.pl/czuczu-jest-zabawa/

za 3

 Drewniane matrioszki

dla mniejszych i większych dzieci. Można się nimi bawić jak zwykłymi laleczkami – więcej tu http://dzieciusiowo.pl/matrioszki-sketch-inc/

matrioszki drewniane

matrioszki

Miasteczko Mamooko

autorstwa Daniela i Aleksandry Mizielińskich – Wydawnictwo Dwie Siostry

Książka ukazuje dzień z życia mieszkańców tytułowego miasteczka.  Znajdziecie w niej kilkanaście równolegle prowadzonych historii, opowiadanych wyłącznie przy pomocy bajecznych ilustracji. Książkę można przeglądać godzinami śledząc losy sympatycznych bohaterów lub oglądać zakamarki miasteczka i różne ciekawe przedmioty.

miasteczko mamoko

za 7

Blok techniczny, ołówek kredki – tu ogranicza nas tylko wyobraźnia

za 9

A Wy co zabieracie ze sobą na wakacje ?

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także

No images found!
Try some other hashtag or username