KSIĄŻKI, Wszystkie

ZIUZIA Malina Prześluga

W moje ręce wpadła zupełnie przypadkiem i podbiła serce wszystkich. Do tej pory to ulubiona  książka córki i wracamy do niej wyjątkowo często. „Ziuzia ma jedno oko szare, a drugie zielone, dlatego patrzy na świat troszkę inaczej.”

Ta książka jest po porostu inna … Tryska pozytywną energią i dziecięcym uśmiechem.

Z łatwością dajmy wciągnąć się w pełne humoru historyjki, które poruszają dość nietypowe zagadnienia i które uczą jak w pewien sposób oswoić dziecięce lęki np. przed zwierzętami czy ciemnością a nawet dorosłością. Biustonosz? … Depresja ? … Tu nie ma tematów tabu.

Rodzina Ziuzi wydaje się być zupełnie normalna a poszczególne historie to najzwyklejsze dni z ich życia. Każdy z nich ukazany zostaje jednak oczami dziecka o wyjątkowo bujnej wyobraźni. Przez to przenosimy się w świat niezwykłych przygód.

Rodzice Ziuzi są idealni – w niczym nie ograniczają swojego dziecka póki coś naprawdę nie zagraża jego bezpieczeństwu. Dziewczynka zawsze czuję się przez niech kochana.

Kilkulatkowie łatwo utożsamiają się z Ziuzią, bo bohaterka lubi tak samo wspinać się po drzewach jak bawić lalkami. Poza tym nikt nie ma tylko fantastycznych i kreatywnych pomysłów, co ona i jeszcze ta wyobraźnia.
Ziuzia i jej przygody są wspaniałą alternatywna dla trochę dziwnego i niewiele wnoszącego świata księżniczek, wróżek i potworów.
To wszystko plus boskie ilustracje Roberta Romanowicza
zdecydowanie POLECAMY !!!

Malina Prześluga  wyd. TASHKA

 

ziuzia 0

ZIUZIA 2 przesluga

ZIUZIA 4

ziuzia dzieci

ksiazki dla dzieci

zuz 6

zuz 7

zuz 8

zuz 9

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także