GADŻET, Wszystkie, Zabawki

Żyrafka SOPHIE VULLI

Kiedy zobaczyłam ją po raz pierwszy pomyślałam „ hmm i o co tyle krzyku ?!?! zwykła gumowa piszcząca zabawka.

Pewnie gdyby nie to, że dostaliśmy ją w prezencie byłabym wściekła, że ją kupiłam i padłoby w jej kierunku coś średnio kulturalnego 😉 Uff …

Powiem Wam jednak, że szybko zrobiłoby mi się głupio… oj tak …– nie wiem, w czym tkwi jej fenomen, ale to jedna z najlepszych przyjaciółek mojego dziecka .. a to dość wybredna panna.

Wszelkie gryzaki, grzechotki poleciały w kąt zero zainteresowania, ale nie ona.

Sophie faktycznie ma w sobie coś …nie wie do końca co …ale na pewno idealny kształt, który sprawia, że łatwo ją utrzymać nawet mało skoordynowanym rączkom. Jest idealnie miękka jej szyja jest super wygodnym uchwytem a głowa i nogi – wymarzonymi gryzakami, kiedy dziecko zaczyna ząbkować.

Wykonano ją z naturalnej gumy o charakterystycznym zapachu i smaku, – co do tego drugiego potwierdzić nie mogę, – bo mama nie testowała 😉 … a nawet gdyby to mam chyba znacznie mniej kubków smakowych niż niemowlę, więc ciężko tu o jakąś wiarygodność.
Więcej o historii tej słynnej francuskiej panny możecie poczytać tutaj

Ja tylko dodam, że za każdym razem to małe piszczące zwierzątko wywołuje uśmiech na buzi mojego dziecka a to dla mnie najlepsza rekomendacja.

Polecam zajrzeć na stronę TU, bo Sophie to nie tylko żyrafa – gryzak znajdziecie tam mnóstwo innych produktów z tej serii .. od gryzaków, grzechotek piłeczek kocyków po kosmetyki … a także inne zabawki z serii „przyjaciele Sophie” takich jak ptaszka Kiwi czy myszka Józefina

My same mamy jeszcze domek, który  polecamy bo to świetna zabawka, która może służyć również za interaktywną matę.

zyr

zyrafa

zyr1

zyr2

zyr3

zyr4

dz1

sop1

sophie1

Inne produkty z serii Sophie

Myszka Józefina   Kot Lazare  Ptaszek Kiwi

Kosmetyki

zyraf

Talerzyki, kubeczki, sztućce

naczy

Poprzednie Wpisy Następne Posty

Zobacz Także